Наша природа

 

Міжнародний союз охорони природи (IUCN) веде Мережа Натуральянс для того, щоб зробити життя кращим. Щоб добре жити, ви поребуєте хороших рішень як для себе, так і для своєї громади стосовно того, як отримти більше вигоди і менше ризиків від світу природи.  IUCN володіє знанями 1400 організацій, у тому числі й 90 урядів, а також 24000 експертів для того, щоб надати найращі зання про рішення, що стосуються природного світу. 

 
ООН святкує 75 років. З днем народження!
15 Сер 2020

Запрошуємо усіх взяти участь в опитуванні ООН!

IUCN (МСОП) — експертна наглядова організація в галузі охорони природи та збалансованого природокористування. Запрошуємо вас також відвідати сайт Naturalliance. В обидвох випадках ви можете вибрати мову відображення у верхньому правому куті.

 
Зважайте на COVID-19
23 Тра 2020

Будь ласка, думайте зважено про небезпеки для вас і для природи, спричинені  COVID-19. Послуговуйтеся лише порадами надійних організацій щодо того, як ви і ваша громада можете розпізнати та уникнути цієї хвороби. Розглянемо різноманітні потреби сільського населення. Віруси виживають у вологому повітрі та інфікують нас через рот, ніс та очі. Мило вбиває їх. Тому важливими є такі поради:    

  • тримайтеся на відстані 2 м від інших людей - уникайте повітря, яке вони видихають; 
  • дотримутеся правил подорожування та носіть по можливості маски;  
  • дезинфікуйте поверхні, яких торкалися інші люди, та речі, які ви купляєте;  
  • часто мисте руки з милом протягом 20 секунд, особливо перед тим, як торкнутися рота, носа, очей чи їжі. 

 

Заходи проти майбутніх пандемій також мають розроблятися з розумом, грунтуючись на найкращих досягненнях науки. Нові правила мають уникати завдавання школи засобам існування на селі та збереженню природи.

 

Ми живемо в світі, який зазнає значного людського впливу, але так було не завжди. Сучасні люди виникли десятки тисячоліть тому як невеликі групи мисливців-збирачів. Наші предки полювали, рибалили і збирали рослини до того, як навчилися культивувати рослини та приручати тварин. Це сформувало наш вид так, що ми тільки зараз починаємо це розуміти.

 

Нескельні малюнки показують, що повага до інших тварин завжди була важливою. Полювання створило перші заповідники, і рибалки організовують відновлення річок. Наші перші організації з охорони тварин були започатковані людьми, які  відчували емпатію до тварин-компаньйонів.

 

У наш час люди освоюють природу і часто шкодять їй. Але ми все ще залежні від природи, щоб мати повітря для дихання, чисту воду і сприятливу погоду для вирощування врожаїв. Багато хто з нас підтримує здоров’я завдяки відпочинку на природі. Всі ми повинні вивчити хороші способи управління природою, і не в останню чергу для подолання COVID-19 та торгівлі дикими видамиЯкщо ви отримуєте задоволення від споживання продуктів дикої природи, ви також можете допомогти зберігати ці ресурси. 

 

Мисливці і спостерігачі за дикою природою не завжди співпрацюють між собою, але вони потребують цього.  Конфлікти відволікають увагу від спільних загроз, таких як зміни клімату.  Збалансоване використання відновлюваних ресурсів не відрізняється від використання фермерської продукції, але є кращим для збереження природи. Полювання, фермерство та інші форми природокористування можуть містити рішення, що сприяють збереженню природи і зменшенню небезпеці глобального потепління. Ми всі разом маємо зосередитися на рішеннях, які грунтуються як на технологіях, що створюють нові зсоби існування, так і на самій природі